Ta kontakt med oss!

Vårt brennende mål er å gjøre veien til førerkortet så smidig som mulig for deg

Kontakt oss

Du finner oss her

Innherredsvegen 72 A
7503 STJØRDAL

Åpningstider:
man – tor kl. 09.00. – 16.00
fre kl. 10.00 – 14.00

Ring oss: 74 82 19 30

E-post: personbil@ta-lappen.com

Sutterøygata 11
7502 STJØRDAL

Åpningstider:
man – tor kl. 08.30. – 16.00
fre kl. 08.30 – 14.00

Ring oss:74 82 19 30

E-post: storbil@ta-lappen.com

Hils på våre flotte ansatte

 Administrasjon

Grete Hegstad

Kontormedarbeider storbil

952 54 526

storbil@ta-lappen.com

Lisa Mari Moen

Kontormedarbeider

952 54 527

personbil@ta-lappen.com

Tone Opheim

Kontormedarbeider

952 54 524

lastebil@ta-lappen.com

Våre ansatte personbil

Daniel Berg

Trafikklærer lette klasser

416 59 765

daniel@ta-lappen.com

Lene Høiseth

Trafikklærer lette klasser

  412 31 010

lene@ta-lappen.com

Therese Tyholt Gulaker

Trafikklærer lette klasser

990 16 182

  therese@ta-lappen.com

Agnar Reitan

Trafikklærer lette klasser

994 33 871

agnar@ta-lappen.com

Lars Christian Steen-Lysholm

Trafikklærer lette klasser

984 22 198

lars-christian@ta-lappen.com

Mai Kristin Moen Fossbakk

Trafikklærer lette klasser

920 59 407

mai.kristin@ta-lappen.com

Våre ansatte storbil

Karl-Kristian Høiseth

Daglig leder og trafikklærer alle klasser

952 54 521

kkh@ta-lappen.com

Rune Jamt

Trafikklærer tunge klasser

952 32 005

rune@jaru-transport.no

Morten Richard Husbyn

Trafikklærer lette klasser

913 80 713

morten@ta-lappen.com

Vegard Strømstad

Trafikklærer tunge klasser

990 12 427

vegard@ta-lappen.com

Svein Johansen

Trafikklærer tunge klasser

917 75 136

storbil@ta-lappen.com

Steinar Rønsåsbjørg

Pensjonist

901 57 612

Hans Marius Aatlo

Trafikklærer tunge klasser

938 99 677

storbil@ta-lappen.com

Lasse Gran

Trafikklærer tunge klasser

916 43 959

lasse@ta-lappen.com

Tor Gunnar Nilssen

Trafikklærer tunge klasser

400 08 027

tor.gunnar.nilssen@gmail.com

Hågen Reitan

Trafikklærer tunge klasser

919 95 002

haagen@ta-lappen.com

Jan Tore Moksnes

Trafikklærer tunge klasser

911 70 374

jan.tore@ta-lappen.com

Anders Øvrevoll

Trafikklærer tunge klasser

950 38 390

anders@ta-lappen.com

John Bjørknes

Trafikklærer tunge klasser

906 01 720

john@bjorknes.info

Jan Egil Wengstad Kvalvik

Trafikklærer tunge klasser

980 21 677

jan.egil@ta-lappen.com

Jon Anders Karlstad

Trafikklærer tunge klasser

986 15 786

storbil@ta-lappen.com

undefined
Stian Storborg

Trafikklærer tunge klasser

951 32 796

storbil@ta-lappen.com

Tommy Marvik

Trafikklærer tunge klasser

950 86 264

personbil@ta-lappen.com

Finn Harald Nygård

Trafikklærer tunge klasser

 911 18 015

personbil@ta-lappen.com

Lars Magne Vollan

Vaktmester og alt-mulig-mann

944 87 834

storbil@ta-lappen.com