a

Trafikalt grunnkurs

Traktor

Snøskuter

MC

Sikkerhetskurs

Kode 160 Utrykning

Innkvartering

Klasse B
Personbil
Klasse BE
Henger til personbil
Klasse AM 146
Moped
Klasse AM 147
Mopedbil
Klasse A
Tung motorsykkel
Klasse A1
Lett motorsykkel
Klasse A2
Mellomtung motorsykkel
Klasse D og DE
Grunnutdanning
Klasse D1 og D1E
Etterutdanning
Klasse C og CE
Grunnutdanning
Klasse C1 og C1E
Etterutdanning
YSK
Grunnutdanning
YSK
Etterutdanning

I snart 70 år har vi fått
folk TRYGT ut på veien!

På Stjørdal-Meråker trafikkskole finner du mange hyggelige mennesker som har dedikert sin arbeidshverdag for å lære opp dyktige sjåfører og sikre en trygg hverdag ute på norske veier. Og det har vi gjort i snart 70 år.

 Vi er stolte av å kunne tilby deg et vidt spekter innenfor kjøreopplæring, og mange ulike førerkort. Et av våre mål er å kunne tilrettelegge for deg som  elev hos oss, og tilbyr derfor løsninger som intensivkurs, hybler i tilknytning til skolen samt tilrettelagt intensiv opplæring. Dette er noen av tingene som gjør oss til den foretrukne kjøreskolen for folk over hele landet.

 Våre to avdelinger ligger svært sentralt til når det gjelder både flyplass, vei og tog. Avdelingen i sentrum, som hovedsakelig tar seg av alt innen lettere klasser, ligger på andre siden av veien for Stjørdal jernbanestasjon. Her kan du enkelt komme deg til og fra om du kommer utenbys fra, enten det er via tog, buss eller fly. Vår avdeling på Sutterøy ligger på industriområdet rett ved E6. Her har vi god plass til både biler og folk, og det er her vi fokuserer på de tunge klassene, som buss og lastebil.

Vi kan også skreddersy opplæring for større grupper og bedrifter, det er bare å kontakte oss, så finner vi en løsning for deg og din gruppe.

 Fantastiske kjørelærere og ansatte bidrar til at våre elever får en grundig og trygg opplæring, som sikrer et godt trafikalt bilde ute på veiene.

 Velkommen til oss på Stjørdal-Meråker Trafikkskole – vi ser frem til å ha deg som elev!

Her finner du oss:

Stjørdal

Innherredsvegen 72A.
7503 STJØRDAL

Åpningstider:
man – tor kl. 09.00. – 16.00
fre kl. 10.00 – 14.00

Ring oss: 74 82 19 30

e-post: personbil@ta-lappen.com

Stjørdal 2

Sutterøygata 11.
7500 STJØRDAL

Åpningstider:
man – tor kl. 08.30. – 16.00
fre kl. 08.30 – 14.00

Ring oss: 74 82 19 30

e-post: storbil@ta-lappen.com

Våre ansatte Administrasjon

Grete Hegstad

Grete Hegstad

Kontormedarbeider storbil

Anita Sagen

Anita Sagen

Kontormedarbeider

Tone Oppheim

Tone Oppheim

Kontormedarbeider

 

  952 54 524

  lastebil@ta-lappen.com

Våre ansatte Personbil

Daniel Berg

Daniel Berg

Trafikklærer lette klasser

 

   416 59 765

personbil@ta-lappen.com

Lene Høiseth

Lene Høiseth

Trafikklærer lette klasser

 

   412 31 010

   lene@ta-lappen.com

Therese Tyholt Gulaker

Therese Tyholt Gulaker

Trafikklærer lette klasser

 

  990 16 182

  therese@ta-lappen.com

Morten Richard Husbyn

Morten Richard Husbyn

Trafikklærer lette klasser

 

913 80 713

   personbil@ta-lappen.com

Agnar Reitan

Agnar Reitan

Trafikklærer lette klasser

 

   994 33 871

   agnar@ta-lappen.com

Lars Christian Steen-Lysholm

Lars Christian Steen-Lysholm

Trafikklærer lette klasser

Våre ansatte Storbil

John Magnar Høiseth

John Magnar Høiseth

Daglig leder og trafikklærer alle klasser

Karl-Kristian Høiseth

Karl-Kristian Høiseth

Trafikklærer alle klasser

 

   952 54 521

  kkh@ta-lappen.com

Rune Jamt

Rune Jamt

Trafikklærer tunge klasser

 

  952 32 005

  rune@jaru-transport.no

Vegard Strømstad

Vegard Strømstad

Trafikklærer tunge klasser

 

  990 12 427

   vegard@ta-lappen.com

Svein Johansen

Svein Johansen

Trafikklærer tunge klasser

Steinar Rønsåsbjørg

Steinar Rønsåsbjørg

Trafikklærer tunge klasser

Hågen Reitan

Hågen Reitan

Trafikklærer tunge klasser

 

   919 95 002

   haagen04@hotmail.no

Hans Marius Aatlo

Hans Marius Aatlo

Trafikklærer tunge klasser

Gunnar Reinert Ørholm

Gunnar Reinert Ørholm

Trafikklærer tunge klasser

 

    977 27 121

   storbil@ta-lappen.com

Jan Tore Moksnes

Jan Tore Moksnes

Trafikklærer tunge klasser

 

   911 70 374

   jan.tore@ta-lappen.com

Anders Øvrevoll

Anders Øvrevoll

Trafikklærer tunge klasser

 

   950 38 390

   anders@ta-lappen.com

Lasse Gran

Lasse Gran

Trafikklærer tunge klasser

 

   916 43 959

  lasse@ta-lappen.com

Tor Gunnar Nilssen

Tor Gunnar Nilssen

Trafikklærer tunge klasser

 

400 08 027

   tor.gunnar.nilssen@gmail.com

Jon Bjørknes

Jon Bjørknes

Trafikklærer tunge klasser

 

   906 01 720

  jon@bjorknes.info